Moja Oferta

Kompletna reklama internetowa, copywriting i pomysły na to, by rozwinąć Twój biznes w krajach niemieckojęzycznych oraz Polsce. Wszystko z jednej ręki.

Reklama w Sieci Wyszukiwania

Reklamuj się używając reklam Google Ads widocznych obok wyników wyszukiwania. Dotrzyj do klientów dokładnie w momencie, kiedy szukają Twoich usług i produktów. 

Copywriting i Teksty Reklamowe

Wymyślam i piszę teksty, hasła oraz reklamy na zlecenie o wszelakiej tematyce. Zarówno merytoryczne pod SEO, jak i krótkie, proste. Lubię pisać również poza pracą i w wolnym czasie prowadzę swój popkulturowo – adrenalinowy blog.

Reklamy Graficzne i Displayowe

Reklamy i animacje graficzne na branżowych stronach internetowych oraz w miejscach, które odwiedzać mogą wszyscy potencjalnie zainteresowani Twoimi usługami. Twoja firmowa grafika na Onecie, to dzięki narzędziom Google naprawdę żaden problem.

Know-How dla Biznesu w Niemczech

Z racji że mam do czynienia z wieloma zagranicznymi firmami i rynkami, samem też będąc przedsiębiorcą żyjącym wśród nich, dobry ze mnie konsultant z niezbędnym know-how gdybyś coś potrzebował.

Analiza Rynku

Planujesz wejść z usługami lub produktem na rynek i nie jesteś pewny zapotrzebowania na nie? Za pomocą programów do analityki ruchu internetowego, zachowań oraz trendów wśród jego użytkowników stworzę raport, który odpowie na najważniejsze pytania.

Marketing Szeptany i Artykuły Sponsorowane

Jako redaktor najpopularniejszego portalu dla Polaków w Niemczech dojczland.info docierającego do średnio 70 000 odbiorców dziennie, mogę zaoferować artykuły sponsorowane, wpisy w social mediach (Facebook 185 000 obserwujących) lub inne formy współpracy.

Szkolenia

Oferuję podstawowe i indywidualne szkolenia oraz udzielam wskazówek z zakresu obsługi, możliwości i funkcjonowania kampanii reklamowych w Google Ads. Jeśli wystarczająco rozkręcimy Twój biznes, będziesz mógł sam przejąc kontrolę nad własnymi kampaniami.

Zakładanie Kont Google Analytics, Search Console i Tag Manager

Założę i skonfiguruję narzędzia analityczne Google, które służą do zbierania, mierzenia i analizy statystyk na temat użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową. Są one również skromnym potwierdzeniem efektów moich działań, dlatego będziesz miał je gratis jeśli podziałamy z reklamą.

Naming - Darmowe Konsultacje

Pomogę, jeśli zastanawiasz się nad nazwą swojej firmy lub reklamami. Wierzę, że dzięki darmowym wskazówkom, zbuduję zaufanie, co przełożyć się może na potencjalną współpracę w przyszłości.

Strony Internetowe Polskie i Niemieckie

Zgodnie ze sztuką (SEO i SEM) stworzę dla Twojej działalności stronę internetową. O ile z wielkimi i przerośniętymi kombajnami nie mam doświadczenia, tak nieco mniejsze i szybsze, jak chociażby TA na której właśnie to czytasz, nie stanowią problemu i są podstawą do dalszych działań.