Cennik

Ilość możliwości jak i charakter współpracy przekłada się na rozbieżność cen. Dlatego zdecydowałem się na indywidualne podejście bez jednego cennika dla wszystkich.

Złóż Zapytanie

Dla ułatwienia zapraszam do zapoznania się z podanym przykładem zlecenia. Zastanów się czego potrzebujesz i skontaktuj dla wstępnego kosztorysu lub konsultacji. Służę pomocą.

Przykład Projektu:

Przyjmijmy że prowadzisz firmę zajmującą się remontami we Wrocławiu i chciałbyś zacząć reklamować się w okolicach miejsca zamieszkania oraz w Berlinie. Jak wyglądała by przykładowa usługa dla Ciebie i co mógłbym zrobić?

Zbadanie rynku i konkurencji, określenie budżetu reklamowego do opłacalności konwersji reklamowych.

Stworzenie przejrzystej strony internetowej w oparciu o odpowiednie słowa kluczowe oraz preferencję użytkowników. Opisanie jej dla klientów i odpowiednie przygotowanie do przyszłej reklamy. Do tego zalicza się na przykład założenie hostingu, zarejestrowanie domeny, czy też skrzynki pocztowej przypisanej do firmy. 

Zmiana niezabezpieczonego protokołu domeny http na szyfrowany https.

Stworzenie odpowiednich kont w usługach Google do monitorowania ruchu i umieszczenie w kodzie strony odpowiednich tagów śledzących.

Stworzenie odpowiednich kampanii reklamowych w Google Ads. Haseł, tekstów do wyszukiwarek jak i reklam graficznych czy animacji. Wraz z pierwszymi danymi udoskonalanie ich do jak najlepszych wyników.

Nim tak przygotowana strona wypozycjonowała by się na odpowiednie miejsca w wyszukiwarkach, ułatwiające znajdywanie Twoich usług, działalibyśmy z większymi budżetami na reklamy. Z czasem można byłoby z nich kompletnie zrezygnować lub tez mocno ograniczyć, w zależności od telefonów i wiadomości od klientów. 

By podbić i wzmocnić pozycję strony, umieszczenie darmowych wizytówek i artykułów w darmowych katalogach w sieci.

Mogę zrobić wszystko z powyższego przykładu, jak również pojedyncze i konkretne rzeczy. Możesz mieć już stronę, a potrzebujesz tylko reklamy? Może masz już reklamę i stronę, ale nie prowadzisz statystyk i nie wiesz kto ją odwiedza. A może dopiero zaczynasz i potrzebujesz wypełnić ją odpowiednią treścią? Daj znać.